Biz Kimiz

Yaşamını mutlu, sağlıklı, huzurlu, başarılı ve güzel sürdürmek isteyen, bunun için de kişisel gelişimi hedefleyen herkese hizmet vermek ve insanların yaşamlarının daha huzurlu, mutlu, başarılı ve güzel hale gelmesine katkıda bulunmak için kurulmuş olan İCB Akademi Kişisel Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Şirketi, yenilikçi ve farklı boyutta eğitmler veren bir eğitim kuruluşudur.

Bünyesindeki eğitim ve çalışmaları kurumsal ve bireysel olarak sürmekte olan İCB Akademi hem Türkiye genelinde hem de uluslararası olarak faaliyet göstermektedir.

Amacımız

Bir kurumun çalışanları mutlu, huzurlu, ilerleme ve gelişim halinde olduğunda bu o kuruma yansır ve kurumun yeniye doğru ilerlemesine, gelişmesine, başarı ivmesini sürekli arttırmasına yardımcı olur. Bir kuruluşu kuruluş yapan, onun bünyesindeki çalışanlarıdır. İCB Akademi, çalışanlarının motivasyonunu, huzurunu, neşesini, mutluluğunu ve başarısını arttırarak o kurumun başarısını ve iş yaşamındaki ilerleme ivmesini arttırmayı hedeflemektedir.

Farkımız

Bünyemizdeki farklı, yenilikçi eğitimler kişilerin kolayca anlayıp uygulayabileceği ve kendilerini daha ileriye götürebileceği, geliştirebileceği uluslararası uygulamalardan oluşan eğitimlerdir. Kolaylıkla kişileri çözümlere götürür… Sadelik, yenilikçilik, kolay uygulanabilirlik ve kısa sürede sonuç almak bizi farklı kılan özelliklerdir.

Misyonumuz

Dünya sürekli değişim ve ilerleme halindedir. Bu değişime ve ilerlemeye uyum sağlayan ve ilerleyen kişiler daima bu ilerleyişte yerlerini alırlar… İCB Akademi olarak misyonumuz kişilerin ve kurumların dünyadaki ilerleyişle birlikte yenilenmesine, ilerlemesine, büyümesine ve vizyonunu geliştirmesine katkıda bulunmaktır.